13.09.16

Trawy ozdobne

 To atrakcyjna grupa roślin, które cieszą się coraz większą popularnością. Mają zróżnicowany pokrój, różne wysokości, kolory liści i ciekawe kwiatostany.  Warto je  sadzić zarówno pojedynczo  w donicach na tarasy   lub  w ogrodzie większych grupach tworząc efektowne aranżacje. 

24.08.16

Tulipany, krokusy, narcyzy

Wczoraj przyjęliśmy w  szerokim asortymencie  dostawę roślin cebulowych – tulipanów, krokusów,  narcyzów, korony cesarskiej. Naturalnie zapraszamy!

19.08.16

Świeże, aromatyczne zioła

Majeranek, rozmaryn,curry,  bazylia, mięta, liść laurowy, tymianek…ostatnie smaki lata. Naturalnie zapraszamy.

28.07.16

Pnącza

  Tych , którzy czekali na nową dostawę pnączy- serdecznie  zapraszamy. W aktualnej ofercie znajdziecie powojniki, aktinidia(mini kiwi), winobluszcze, kokornak, rdest, wiciokrzewy, winorośle i wiele innych..

14.07.16

Dostawa hortensji „Limelight”, „Vanille- Freise”

Hortensje bukietowe to efektowne krzewy , kwitnące w okresie    gdy większość krzewów  w naszych ogrodach już przekwitła. Wyróżniają się pięknymi, dużymi, szerokostożkowymi  kwiatami.  Kwitną bardzo długo i obficie od połowy lipca  do października. Hortensje bukietowe są najbardziej odporne na mróz z uprawianych w Polsce jej odmian. Mogą rosnąć na stanowiskach słonecznych, półcieniu. Lubią gleby lekko

04.06.16

RÓŻE-rabatowe, historyczne, parkowe, pnące …

    Ze względu na swą różnorodność odmian i kolorów róże zachwycą każdego.To jedne z najpiękniejszych krzewów , które ze względu na swoją niezwykłą urodę są bardzo chętnie pielęgnowane  w ogrodach. W naszej ofercie są róże powtarzające kwitnienie, niektóre aż do przymrozków. Naturalnie, zapraszamy!